صافکاری پژو

در هنگام تصادف با ماشین خرابی هایی به وجود می آید که باید آن را صافکاری نمود. در ادامه این مقاله به صافکاری پژو می پردازیم.

صافکاری با دستگاه

روش کار صافکاری با دستگاه به این صورت می باشد که : ابتدا صافکار باید کلاهک مکنده صافکاری خودرو را به درستی در جای مناسب خودرو قرار بدهد.

تنظیم کلاهک در قسمت صحیح بدنه خودرو ، اهمیت بسیار زیادی دارد و حتما باید نتظیم آن به درستی صورت بگیرد. پس از قرار دادن کلاهک دستگاه مکنده صافکاری خودرو ، بخش فرو رفته را با ایجاد خلاء به بیرون می کشد و وضعیت آن به نحوی بهبود پیدا می کند و صاف می ‌شود.

صافکار به کمک چکش و ابزار صافکاری به صاف کردن نهایی بخش معیوب خودرو می پردازد. اگر در این مرحله آسیب به شکلی باشد که خطر خرد شدن رنگ بدنه ایجاد شود ، نیاز به استفاده از ابزاری برای حفظ رنگ خواهد بود.

اما اگر صافکار موفق به حفظ رنگ نشود و در نهایت با خرد شدن و ریزش رنگ خودرو مواجه شویم ناچار همان قسمت از بدنه خودرو رنگ خواهد شد.

در صافکاری با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده  برای بتونه کاری مهیا کرد.

از صافکاری با دستگاه برای صافکاری بدون رنگ ، حفره روی درها و گلگیرها ، چین و چروک های جزئی ، تو رفتگی های بزرگ و آسیب بدنه استفاده می شود.

با صافکاری با دستگاه و صافکاری pdr افت قیمت ماشین در کارشناسی خودرو به طور چشم گیر کاهش می یابد .

هزینه صافکاری پژو

هزینه صافکاری خودرو به نوع و مدل خودرو نیز بستگی دارد. صافکاری حرفه ای و روش هایی که استفاده می شود در تعیین نرخ آن تاثیر گذار می باشد.

در صافکاری پژو نیز همین روند پیش می رود. قسمتی از ماشین که نیاز به صافکاری دارد در محاسبه هزینه صافکاری پژو تاثیر گذار می باشد.

هزینه صافکاری پژو برای سپر عقب و جلو ، کاپوت ، گلگیر ، سقف و ستون و … رقم های متفاوتی دارند. در این موقع هزینه خرید قطعات یدکی نیز به آن اضافه می شود.

صافکاری پژو

صافکاری پژو و یا خودروهای دیگر مهارتی است که برای تعمیر بدنه خودرو استفاده می شود. امروزه صافکاری انواع مختلفی دارد : صافکاری pdr ، صافکاری بدون رنگ ، صافکاری با دستگاه و … که بهتر است حتما از صافکار ماهر در این زمینه بهره ببرید.

بنه خودرو از چند لایه فلز تشکیل شده است و هر کدام از این لایه ها با توجه به وع ماشین جنس های متفاوتی دارند به همین خاطر ضربه خوردن به بدنه ماشین باید به دست متخصص سپرده شود.

در صافکاری پژو هدف صافکار صاف کردن سطح فرو رفته در خودرو می باشد. این کار با استفاده از چکش و یا دستگاه مکش انجام می شود.

در مورد مزایای صافکاری پژو بدون رنگ می توان گفت که در این زمینه قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند. در زمان خرید و فروش مجدد خودرو قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت ماشین نمی شود.

از طرفی در صافکاری پژو بدون رنگ معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

در تصادفات رانندگی بسته به میزان خساراتی که به ماشین وارد شده است صاحب خودرو تصمیم می گیرد تا قطعه آسیب دیده را به صورت کامل تعویض و یا با استفاده از مهارت خود آن را ترمیم کند.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری پژو بدون رنگ ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment