صافکاری مدرن

بهترین صافکار و نقاش را می توانید با توجه به مهارت او انتخاب کنید . در ادامه این مقاله به صافکاری مدرن می پردازیم.

صافکاری

تعداد لایه ها و نوع بدنه ماشین های خارجی درآن ها متفاوت می باشند. برای ساخت ماشین ها از آلیاژ سبک آلومینیوم در بدنه استفاده می شود.

این نوع از جنس بدنه نیازمند صافکاری با دستگاه و ابزار صافکاری دقیقی می باشد. خودرو خارجی با افزایش قیمت امروزه یکی از سرمایه های مهم برای مردم محسوب می شوند.

خودرو های خارجی هم قیمت بالاتری دارند و هم هزینه تعمیر آن ها بسیار بالا می باشد هم چنین در هنگام ضربه خوردگی یا داشتن مشکل فنی ، قطعات آن به راحتی در دسترس نمی باشد.

بسیاری از خودرو‌های وارداتی دارای فرم بدنه آیرودینامیکی خاصی می باشند که برای صافکاری مدرن ماشین های خارجی  نیاز به دانش و تخصص منحصر به فرد می باشد.

صافکاری بدون رنگ

این نوع از صافکاری ماشین های تصادفی بدون رنگ با دستگاه روشی است که در آن با دقت بسیار بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه خودرو جلوگیری می شود و تا زمانی که رنگ دست نخورده باشد می شود از صافکاری مدرن و بدون رنگ استفاده نمود.

در مورد مزایا از صافکاری مدرن ماشین های تصادفی بدون رنگ می توان گفت که در این زمینه قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند. در زمان خرید و فروش مجدد خودرو قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت ماشین نمی شود.

از طرفی در صافکاری مدرن ماشین های تصادفی بدون رنگ معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

صافکاری مدرن

در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب و رنگ بری شده باشد ، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد.

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود را PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد.

این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری PDR به عنوان صافکاری مدرن و بدون رنگ شناخته می شود.

صافکاری مدرن با دستگاه مکنده ، به تخصص خاصی نیاز دارد و سپردن آن به صافکارهایی که از تجربه لازمی برای این کار برخوردار نیستند ، نتیجه ناخوشایندی خواهد داشت.

با توجه به تکنولوژی به کار رفته در این روش صافکاری مدرن با دستگاه و میزان مهارت مورد نیاز صافکار، قیمت بالاتری در مقایسه با سایر روش‌ های صافکاری و نقاشی بدنه خودرو دارند. چنین روشی را برای خودرو های گران قیمت یا قر شدگی ‌های وخیم بدنه خودرو ، به کار می ‌گیرند.

کار کردن با میله ها در صافکاری PDR به نظر ساده می رسد اما نیازمند تجربه بالایی است تا بدنه خودرو دچار آسیب نشود. به طور کلی هر چقدر که تو رفتگی کم عمق باشد احتمال ترمیم کردن بدون رنگ وجود دارد.

صافکاری PDR برای شکاف ها و چین های بسیار تیز خودرو گزینه مناسبی نمی باشد. از عوامل محدود کننده برای این نوع از صافکاری انعطاف پذیری رنگ و میزان کشش و ضخامت فلز آسیب دیده می باشد.

صافکار به کمک چکش و ابزار صافکاری به صاف کردن نهایی بخش معیوب خودرو می پردازد. اگر در این مرحله آسیب به شکلی باشد که خطر خرد شدن رنگ بدنه ایجاد شود ، نیاز به استفاده از ابزاری برای حفظ رنگ خواهد بود.

اما اگر صافکار موفق به حفظ رنگ نشود و در نهایت با خرد شدن و ریزش رنگ خودرو  مواجه شویم ناچار همان قسمت از بدنه خودرو رنگ خواهد شد.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی صافکاری مدرن و بدون رنگ خودرو  و صافکاری با دستگاه می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری با دستگاه و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری با دستگاه ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید.

 

 

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

2 Comments

  1. […] ماشین ، نوع صافکاری آن می باشد. صافکاری حرفه‌ ای و صافکاری مدرن روش ‌ها و هم چنین نرخ ‌های بسیار متفاوتی دارد. صافکاری […]

  2. […] صافکاری مدرن به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد. در ادامه […]

Leave A Comment