صافکاری در محل

بهترین صافکار و نقاش را می توانید با توجه به مهارت او انتخاب کنید و در محل از آن استفاده کنید. در ادامه این مقاله به صافکاری در محل می پردازیم.

صافکاری با دستگاه

روش کار صافکاری با دستگاه به این صورت می باشد که : ابتدا صافکار باید کلاهک مکنده صافکاری خودرو را به درستی در جای مناسب خودرو قرار بدهد.

تنظیم کلاهک در قسمت صحیح بدنه خودرو ، اهمیت بسیار زیادی دارد و حتما باید نتظیم آن به درستی صورت بگیرد. پس از قرار دادن کلاهک دستگاه مکنده صافکاری در محل خودرو ، بخش فرو رفته را با ایجاد خلاء به بیرون می کشد و وضعیت آن به نحوی بهبود پیدا می کند و صاف می ‌شود.

صافکار به کمک چکش و ابزار صافکاری به صاف کردن نهایی بخش معیوب خودرو می پردازد. اگر در این مرحله آسیب به شکلی باشد که خطر خرد شدن رنگ بدنه ایجاد شود ، نیاز به استفاده از ابزاری برای حفظ رنگ خواهد بود.

اما اگر صافکار موفق به حفظ رنگ خودرو نشود و در نهایت با خرد شدن و ریزش رنگ خودرو  مواجه شویم ناچار همان قسمت از بدنه خودرو رنگ خواهد شد تا آسیب به وجود آمده رفع شود.

صافکاری pdr ، به تخصص خاصی نیاز دارد و سپردن آن به صافکارهایی که از تجربه لازمی برای این کار برخوردار نیستند ، نتیجه ناخوشایندی خواهد داشت.

در بحث تعمیر بدنه خودرو ، دستگاه ساکشن یا مکنده صافکاری ، روی بدنه قر شده و فرو رفته خودرو قرار می گیرد و با به وجود آوردن خلا ، فشار منفی ایجاد می کند و بخش فرو رفته بدنه خودرو را به سمت مخالف خود (یعنی بیرون) می ‌کشاند.

با استفاده از روش‌ های دستی صافکاری در محل، در جهت برگرداندن بخش فرو رفته بدنه ، آثار آن با شدت بیش تری مشخص خواهند شد. اما دستگاه مکنده صافکاری ، بازگرداندن لایه بدنه به سر جای خود را به شکلی کاملا طبیعی انجام می دهد و وضعیت بسیار شبیه به حالت پیش از ضربه ، خواهد بود.

با توجه به تکنولوژی به کار رفته در این روش صافکاری pdr و میزان مهارت مورد نیاز صافکار، قیمت بالاتری در مقایسه با سایر روش‌ های صافکاری و تعمیر بدنه خودرو دارند. چنین روشی را برای خودرو های گران قیمت یا قر شدگی ‌های وخیم بدنه خودرو ، به کار می ‌گیرند.

صافکاری pdr یا صافکاری با دستگاه باعث کاهش قیمت خودرو در کارشناسی خودرو نمی شود .

صافکاری در محل

صافکاری در محل نیاز بسیاری از افراد می باشد که نیازمند به یک صافکار در محل می باشند تا به سرعت مشکل آن ها را رفع کند.

تنها افراد با تجربه و خبره در این زمینه می توانند ، صافکاری سیار بدون رنگ را انجام بدهند طوری که کم ترین هزینه برای مشتری را داشته باشد و آسیب به وجود آمده رفع شود.

فرض کنید تصادف کرده باشید مثلما صافکاری در محل برای شما بسیار به صرفه در زمان و هزینه می باشد و کار شما را راه بیندازد تا مشکلات شما به سرعت حل شود.

معمولا افرادی که صافکاری  و یا سیار را انجام می دهند ، هزینه کم تری را نسبت به افراد دیگر می گیرند که مغازه دارند زیرا مالیات ، اجاره مغازه و بسیاری دیگری از هزینه ها را  نمی دهند.

اما در نظر داشته باشید که افراد بی تجربه در میان صافکاری  بسیار پیدا می شود ، قیمت صافکاری در محل از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان متفاوت می باشد جهت اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید از سایت معتبر صافکاری آنلاین کمک بگیرید.

صافکاری در منزل نیز بسیار مورد تقاضای مشتریان می باشد ، اگر به صافکاری در منزل نیاز دارید ، باز هم می توانید از صافکاری آنلاین کمک بگیرید.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو  و صافکاری در محل می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری با دستگاه و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری در محل ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

2 Comments

  1. […] صافکاری در محل نیز یکی از مزیت های این تیم خبره می باشد که کار را برای شما بسیار راحت تر کرده است تا در اسرع وقت مشکل ماشین خود را رفع کنید. […]

  2. […] در نظر داشته باشید که افراد بی تجربه در میان صافکاری در محل بسیار پیدا می شود ، قیمت صافکاری در محل از چند صد هزار […]

Leave A Comment