صافکاری تخصصی

صافکاری با میله جز اولین روش های صافکاری می باشد. در ادامه این مقاله به صافکاری تخصصی می پردازیم.

صافکاری بدون رنگ

صافکاری تخصصی امروزه یکی از مهم ترین حرفه ها در زمینه خدمات خودرو می باشد که با گسترش تعداد ماشین ها در سراسر کشور نیاز به صافکاری می باشد.

با توجه به قیمت روزافزون خودرو و روی آوردن مردم به خرید اتومبیل های دسته دو م، صافکاری تخصصی بدنه خودرو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

هر لکه ، فرو رفتگی ، برآمدگی یا رنگ ریختگی بدنه خودرو می تواند قیمت آن را تا حد زیادی در فروش آن کاهش دهد و صاحبان خودرو را بر آن داشته است که برای جلوگیری از افت شدید قیمت اتومبیل ، ماشین های تصادفی خود را به یک صافکار حرفه ای بدهند.

کارشناسی ماشین برای قیمت گزاری دقیق تر می باشد ، اگر صافکاری به درستی انجام نشود باعث از دست رفتن مبلغی چشمگیر می باشد .

صافکاری تخصصی

در زمینه صافکاری تخصصی ، صافکار باید بتواند خراش ، فرورفتگی و رنگ ریختگی بدنه خودرو را به گونه ای تعمیر کند که کاملا حرفه ای باشد و شکل یا ظاهر ماشین تغیری پیدا نکند.

یک صافکار مجرب و ماهر با استفاده از تجربه و مهارت خود ، متدهای جدید صافکاری و بهره گیری از علم روز دنیا به وسیله دستگاه های نوین صافکاری اقدام به صافکاری تخصصی می کند.

یکی از مهم ترین هنرهای صافکاری تخصصی ، انجام صافکاری بدون رنگ می‌ باشد که جلوی افت شدید قیمت اتومبیل شما را خواهد گرفت.

شاسی یکی از مهم ترین اجزای خودرو می باشد که با توجه به مقدار ضربه وارد شده باید خودرو تعمیر شود. رفع آسیب های وارده به شاسی خودرو جنبه دیگری از صافکاری تخصصی می باشد.

در شاسی کشی خودرو به دلیل حساسیت بالای اسکلت خودرو و برعهده داشتن وظیفه حفاظت از بدنه خودرو و سرنشینان لازم است که از صافکاران حرفه ای برای تعمیر آن استفاده شود.

هزینه صافکاری

یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه صافکاری تخصصی خودرو ، نوع صافکاری آن می باشد. صافکاری حرفه‌ ای و صافکاری مدرن روش ‌ها و هم چنین نرخ ‌های بسیار متفاوتی دارد. صافکاری بدون رنگ ، صافکاری با دستگاه ، صافکاری PDR و… برخی از این روش‌ ها می باشد.

عامل دیگری که در تعیین هزینه صافکاری ماشین نقش بسیار مهمی دارد ، برند و مدل خودروی شما می باشید. به دلیل مواد اولیه خاص مورد نیاز صافکار برای خودروهای روز دنیا (مانند فایبرگلاس) و پیچیدگی ‌های فنی آن ها (مانند سنسورهای مختلف دیجیتال) ، قیمت صافکاری ماشین برای این ماشین‌ ها از نمونه‌های ارزان و پرتیراژ بالاتر می باشد.

صافکاری تخصصی

تعداد لایه ها و نوع بدنه ماشین های خارجی در آن ها متفاوت می باشند. برای ساخت ماشین ها از آلیاژ سبک آلومینیوم در بدنه استفاده می شود.

این نوع از جنس بدنه نیازمند صافکاری با دستگاه و ابزار صافکاری دقیقی می باشد. خودرو خارجی با افزایش قیمت امروزه یکی از سرمایه های مهم برای مردم محسوب می شوند.

بسیاری از خودرو‌های وارداتی دارای فرم بدنه آیرودینامیکی خاصی می باشند که برای صافکاری پرادو  نیاز به دانش و تخصص منحصر به فرد می باشد.

خودرو‌های لوکس وارداتی از جمله اتومبیل‌ های پورشه ، مازراتی ، ولوو ، مرسدس بنز و بی ام و از جمله خودرو‌هایی می باشند که برای صافکاری پرادو قطعات آن‌ ها ، نیاز به دانش تخصصی و منحصر به فرد می باشد.

در صافکاری پرادو با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده  برای بتونه کاری مهیا کرد.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری پرادو تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری پرادو ، تگرگ زدگی ماشین  و صافکاری پرادو در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک

 

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

2 Comments

  1. […] در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری PDR به عنوان صافکاری تخصصی ماشین شناخته می شود و یکی از تفاوت صافکاری معمولی و PDR […]

  2. […] های PDR تخصصی ماشین می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری تخصصی ماشین ، تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان […]

Leave A Comment